7 Gece / 10 Gün Konaklama
1875
1
 • İstanbul Atatürk Havalimanı
18.07.2018

 

 
"BANGKOK (3) - PHUKET (3) - SİNGAPUR (1)"

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 Gece 10 Gün

Tüm turlar, öğle ve akşam yemekleri dahil!!!

 

Tur Programı :

 

1. Gün  Çarşamba İSTANBUL - BANGKOK

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 18:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 64 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10'da Bangkok'a hareket.

 

2. Gün  Perşembe BANGKOK

 

Yerel saat 09:25'te Bangkok'a varışın ardından şehir turu için merkeze hareket ediyoruz. Turumuzda Budizm'in simgelerinden 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi almak üzere Baiyoke Sky binasına hareket ediyoruz. 309 Metre yüksekliği ile Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda, müthiş manzaraya karşı tüm ürünleri helal olan açık büfe akşam yemeğimizi yiyoruz. Ardından Bangkok'un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz, daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş caddelerinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün  Cuma BANGKOK

 

Sabah kahvaltısının ardından Bangkok Kanallar turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u göreceğiz. Turumuz sonrasında Bang Uhit Camii'ne hareket ediyoruz. Osmanlı'dan haberdar olan ve Hilafetin Osmanlı'da olduğunu kabul eden Siam Krallığı Müslüman Topluluğu, Halife 2.Abdulhamid'e bağlılıklarını göstermek için Devlet-i Aliye arması talep eder. Sultan tarafından gönderilen bu nişane ülkede bulunan ve yapılan tüm camilere işlenir. Hilafetin kalkması ile birlikte bu uygulamaya son verilir. Ancak Bang Uthit Camii'ndeki Osmanlı arması tüm ihtişamıyla günümüzde halen muhafaza edilmektedir. Kısa bir sure önce TIKA tarafından yenilenen Camii, tamamı Türkiye'den getirilen mermerler ile Mihrap, Minber ve Kürsü yapıldı. Cami ziyaretimiz ardından Cuma namazı için serbest zaman veriyoruz. İbadetimizin ardından alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün  Cumartesi BANGKOK

 

Sabah kahvaltısının ardından Yüzen Çarşı turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam ikizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nerelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Ziyaretimizin ardından Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuğun ardından dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda, rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Bangkok'a varışımızın ardından ShowDC alışveriş merkezine hareket ediyoruz. 180.000 m2 alan üzerine yaklaşık 300 Milyon USD harcanarak kurulan modern alışveriş merkezinde gruplarımıza özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Thailand Krallığına ait King Power Duty Free bölümünden havalimanındaymış gibi alışveriş yapabilirsiniz (ürünler havalimanında pasaport kontrolünden sonra tarafınıza teslim edilmektedir). Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından, aksam yemeği alacağımız Himmpan Avatar Show'a hareket ediyoruz. Helal açık büfe olarak yemek aldıktan sonra 360 derecelik özel tiyatro sistemi sayesinde ünlü AVATAR filminin içine girip bu dünyayı farklı şekilde görme şansını bulacağız. Show bitiminde özel araçlarımız ile otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün  Pazar BANGKOK - PHUKET

 

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Phuket'e varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Yüzyıllar önce dünyadaki en değerli madenlerden olan Kalay madeninin fazlaca bulunması sonucu öncelikle Çinli sömürgecilerin adayı istilası ile kurulan şehir yaklaşık 400.000m2'lik bir alana yayılmıştır. Çinlilerin ardından Portekizli korsanların adayı işgal etmesi sonucu kentte Çin ve Portekiz mimarisinden oluşmuş ilginç sokaklar ve evler bulunmaktadır. Bu evler ve sokaklarla başlayacağımız şehir turunda ayrıca, Eski Phuket, 19.yüzyılın başlarında inşa edilen ve adanın en büyük tapınağı olan Chalong ve Nurul İslam Camii görülecek yerler arasındadır. İbadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam saatlerinde Siam Niramit Gezisi için buluşuyoruz. Phuket'in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini eşsiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150'nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir akşam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show'umuzun ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

6. Gün  Pazartesi PHUKET

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte Phi-Phi Adası 'na gidebilirler.Tayland'ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don'a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkânı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay'de denize girmek ve resim cektirmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası'nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası'nda helal restoranda acik büfe alıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

7. Gün  Salı PHUKET

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte James Bond Adası'na gidebilirler. Özel teknemizle çıkacağımız turda ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otele dönülüyor. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

8. Gün  Çarşamba PHUKET - SİNGAPUR

 

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Singapur'a varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Uzakdoğu'nun ticaret merkezi olan bu küçük ülkede gerçekleştireceğimiz turumuzdaki ilk durağımız Ba'alwie Camii. Osmanlı Sultanı Abdülhamid Han'ın mirasının yaşatılmaya çalışıldığı müze ve özel oda ziyaretçileri duygulandırıyor. Ba'alwie Camii soyu Osmanlı'ya dayanan Alatas ailesi tarafından 1954 yılında inşa edilmiş. Camide üç kuşaktır yine bu aileden gelen imamlar görev yapıyor. Vakıf özelliğini taşıyan camii, bu ülkeye gelen Türkler tarafından mutlaka ziyaret ediliyor. Caminin Singapurlu Müslümanların ilk ibadethanelerinden olduğunu söyleyen İmam Hasan bin Alatas, "Singapurlu Müslümanlar Abdülhamid Han'a çok hürmet besler. Bu sevginin göstergesi olarak camimizdeki müzede kendisinin orijinal yağlı boya tablosu asılı. Her ölüm yıldönümünde ruhuna bağışlamak üzere Kur'an-ı Kerim okuyoruz." diyor. Burada ibadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuza devam ediyoruz. Singapur Nehri, Meclis, Opera Binası, Ulusal Mahkeme Binası ve Çin Mahallesini ziyaret ettikten sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeğimizi almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğimiz sonrası Singapur'un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında tekne turu yapıyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

9. Gün  Perşembe SİNGAPUR - ISTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK55 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 23:20'de İstanbul'a hareket.

 

10. Gün  Cuma ISTANBUL

 

Yerel saat 05:25'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
1. Gün  Çarşamba İSTANBUL - BANGKOK
 
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 18:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 64 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10'da Bangkok'a hareket.
 
2. Gün  Perşembe BANGKOK
 
Yerel saat 09:25'te Bangkok'a varışın ardından şehir turu için merkeze hareket ediyoruz. Turumuzda Budizm'in simgelerinden 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi almak üzere Baiyoke Sky binasına hareket ediyoruz. 309 Metre yüksekliği ile Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda, müthiş manzaraya karşı tüm ürünleri helal olan açık büfe akşam yemeğimizi yiyoruz. Ardından Bangkok'un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz, daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş caddelerinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün  Cuma BANGKOK
 
Sabah kahvaltısının ardından Bangkok Kanallar turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u göreceğiz. Turumuz sonrasında Bang Uhit Camii'ne hareket ediyoruz. Osmanlı'dan haberdar olan ve Hilafetin Osmanlı'da olduğunu kabul eden Siam Krallığı Müslüman Topluluğu, Halife 2.Abdulhamid'e bağlılıklarını göstermek için Devlet-i Aliye arması talep eder. Sultan tarafından gönderilen bu nişane ülkede bulunan ve yapılan tüm camilere işlenir. Hilafetin kalkması ile birlikte bu uygulamaya son verilir. Ancak Bang Uthit Camii'ndeki Osmanlı arması tüm ihtişamıyla günümüzde halen muhafaza edilmektedir. Kısa bir sure önce TIKA tarafından yenilenen Camii, tamamı Türkiye'den getirilen mermerler ile Mihrap, Minber ve Kürsü yapıldı. Cami ziyaretimiz ardından Cuma namazı için serbest zaman veriyoruz. İbadetimizin ardından alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
4. Gün  Cumartesi BANGKOK
 
Sabah kahvaltısının ardından Yüzen Çarşı turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam ikizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nerelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Ziyaretimizin ardından Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuğun ardından dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda, rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Bangkok'a varışımızın ardından ShowDC alışveriş merkezine hareket ediyoruz. 180.000 m2 alan üzerine yaklaşık 300 Milyon USD harcanarak kurulan modern alışveriş merkezinde gruplarımıza özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Thailand Krallığına ait King Power Duty Free bölümünden havalimanındaymış gibi alışveriş yapabilirsiniz (ürünler havalimanında pasaport kontrolünden sonra tarafınıza teslim edilmektedir). Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından, aksam yemeği alacağımız Himmpan Avatar Show'a hareket ediyoruz. Helal açık büfe olarak yemek aldıktan sonra 360 derecelik özel tiyatro sistemi sayesinde ünlü AVATAR filminin içine girip bu dünyayı farklı şekilde görme şansını bulacağız. Show bitiminde özel araçlarımız ile otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.
 
5. Gün  Pazar BANGKOK - PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Phuket'e varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Yüzyıllar önce dünyadaki en değerli madenlerden olan Kalay madeninin fazlaca bulunması sonucu öncelikle Çinli sömürgecilerin adayı istilası ile kurulan şehir yaklaşık 400.000m2'lik bir alana yayılmıştır. Çinlilerin ardından Portekizli korsanların adayı işgal etmesi sonucu kentte Çin ve Portekiz mimarisinden oluşmuş ilginç sokaklar ve evler bulunmaktadır. Bu evler ve sokaklarla başlayacağımız şehir turunda ayrıca, Eski Phuket, 19.yüzyılın başlarında inşa edilen ve adanın en büyük tapınağı olan Chalong ve Nurul İslam Camii görülecek yerler arasındadır. İbadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam saatlerinde Siam Niramit Gezisi için buluşuyoruz. Phuket'in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini eşsiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150'nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir akşam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show'umuzun ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.
 
6. Gün  Pazartesi PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte Phi-Phi Adası 'na gidebilirler.Tayland'ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don'a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkânı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio'nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay'de denize girmek ve resim cektirmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası'nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası'nda helal restoranda acik büfe alıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
 
7. Gün  Salı PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte James Bond Adası'na gidebilirler. Özel teknemizle çıkacağımız turda ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otele dönülüyor. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
 
8. Gün  Çarşamba PHUKET - SİNGAPUR
 
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Singapur'a varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Uzakdoğu'nun ticaret merkezi olan bu küçük ülkede gerçekleştireceğimiz turumuzdaki ilk durağımız Ba'alwie Camii. Osmanlı Sultanı Abdülhamid Han'ın mirasının yaşatılmaya çalışıldığı müze ve özel oda ziyaretçileri duygulandırıyor. Ba'alwie Camii soyu Osmanlı'ya dayanan Alatas ailesi tarafından 1954 yılında inşa edilmiş. Camide üç kuşaktır yine bu aileden gelen imamlar görev yapıyor. Vakıf özelliğini taşıyan camii, bu ülkeye gelen Türkler tarafından mutlaka ziyaret ediliyor. Caminin Singapurlu Müslümanların ilk ibadethanelerinden olduğunu söyleyen İmam Hasan bin Alatas, "Singapurlu Müslümanlar Abdülhamid Han'a çok hürmet besler. Bu sevginin göstergesi olarak camimizdeki müzede kendisinin orijinal yağlı boya tablosu asılı. Her ölüm yıldönümünde ruhuna bağışlamak üzere Kur'an-ı Kerim okuyoruz." diyor. Burada ibadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuza devam ediyoruz. Singapur Nehri, Meclis, Opera Binası, Ulusal Mahkeme Binası ve Çin Mahallesini ziyaret ettikten sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeğimizi almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğimiz sonrası Singapur'un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında tekne turu yapıyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
 • Havalimanı Vergileri
 • Kahvaltı
 • Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Panaromik Şehir Turları
 • Şehir Vergileri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Uçak Bileti
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Akşam Yemekleri
 • Ekstra Turlar
 • Öğle Yemekleri
 • Seyahat Sigortası
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
Tur Özeti

Tarih Aralığı : 18.07.2018 / 27.03.2018


Fiyata Neler Dahil ?
 • Havalimanı Vergileri
 • Kahvaltı
 • Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Panaromik Şehir Turları
 • Şehir Vergileri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Uçak Bileti

Neden Elçi Tur ?
Uygun fiyatlar, Güvenlir HizmetUygun fiyatlar, Güvenlir Hizmet
Avantajlı Ödeme SeçeneklerAvantajlı Ödeme Seçenekler
30 Yıllık sektör tecrübesi30 Yıllık sektör tecrübesi
Reklam 1
Web Tasarım
444 32 70
Türkiyenin Her Yerinden
Ekonomik Hac ve Umre