2018 Hac Kuraları Çekiliyor

2018 Hac kura sonuçlarında ismini görme mutluluğunu yaşayanları neler bekliyor? Nasıl kayıt yapılır? Kayıt kaptırırken nelere dikkat etmek gerekir ve bunun buna benzer soruların Cevaplarını Bu Sayfamızda Topladık. 32 yıldır Hac ve Umre konusunda tecrübe sahibi Elçi Tur’un Yöneticisi ve CEO’su Tahir Başarır’dan Açıklamalar

 

2018 Yılı Hac kurası 1 Şubat 2018 Perşembe günü Diyanet Vakfı Konferans salonunda bilgisayar ortamında ve kamuoyuna açık bir şekilde çekilecektir. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın sitesinden kura sonuçlarına göre yaklaşık 76 bin vatandaş hac ibadetini yerine getirecek.

Biz de Elçitur olarak 32 yıldır Müslümanları bu kutlu ibadeti yerine getirmek için kutsal topraklarla gidip hac ibadetini yapacaklar için hazırlıklılarımızı tamamladık.

2018 yılı hac organizasyonunda çekilecek kura sonucu kesin kayıt yapmaya hak kazanan hacı adaylarımız kayıt işlemlerini internet ortamında veya acentamızda yapabilirler.

444 28 29 nolu hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Hac ve Umre adına bilgi almak isteyen isteyen bütün hacı adaylarına profesyonel ekibimiz tarafından kayıt gününe kadar ücretsiz olarak bilgilendirme hizmeti verilmektedir aynı zamanda hacı adaylarının acenta kotaları sınırlı olduğunu dikkate almaları gerekmektedir ve bu yüzden kayıtların başladığı ilk gün kayıt sisteminin açıldığı saat 09:00 itibarı ile 5 saat içinde kayıtlar dolacağından hacı adaylarımızın kayıt olmak için acele etmeleri, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan Alwaha Turizm ve Elçi Turun kendi şubeleri ve yetki verdiği acentalardan sabah 08:00 itibari ile kayıt olmak için ofise gelerek hacı adaylarının kayıt yaptırması gerektiğini vurgulamak istiyoruz.

Ofislerimize Neden Gelmelisiniz? 

Ofise gelme sebepleri ise sistemin kayıt esnasında hacı adayları ile ilgili güvenlik ve özel bilgilerinin gerektiğidir.

Mekke’de Kabe’ye 50 metre mesafede bulunan 5* otellerde konaklamalı 13 gece 14 günlük hac programlarıyla ilgili detaylı bilgi için  www.elcitur.com.tr sitesinden ve 444 28 29 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Hac organizasyon yetkisi alan diğer acentalarımız Alwaha Turizm, Akit Turizm, Akyol Turizm ile Kabe’ye 600 metre ile 4 km mesafe arasında kaliteli otellerimizde ikili, üçlü ve dört kişilik odalarda konaklayarak Hacı adaylarının Hac ibadetini yerine getireceklerini belirtti. 15, 22, 40 günlük hac programları için www.alwahaturizm.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


HAC ve UMRE İÇİN GEREKLİ BİLGİLERİ BULACAĞINIZ ADRES

Hac ibadetini yerine getireceklerin, yapılacak resmi işlemleri titizlikle takip etmesi ve yanlarında götürecekleri kişisel eşya ve ihtiyaçlarını özenle seçmeniz gerekiyor.
www.elcitur.com.tr adresimizden, sadece müşterilerinin değil, arzu eden herkesin, Arabistan hakkında temel bilgilere, Hac ibadetinin gerekliliklerine ve Hac ve Umre yolculuğu için hayati önerilere kolaylıkla erişebileceğini ve bu adresin aynı zamanda hac ibadetini yerine getirecekler için bir kılavuz görevi gördüğünü tekrardan belirtmek istiyoruz.

CEO'muzdan 2018 Hac ile İlgili 

Elçi Tur’un 32 yıldır prestijli bir şekilde hizmet verdiği Hac ve Umre yolculuklarında yine aynı kalite ile müşterilerinin yanında olacağını belirten Tahir Başarır, hac döneminin hayırlı olmasını diledi. Hac ile ilgili soru ve bilgilendirme için hacı adaylarımızın 444 28 29 nolu telefondan yardım alabileceklerini de iletti.

 

 
Neden Elçi Tur ?
Uygun fiyatlar, Güvenlir HizmetUygun fiyatlar, Güvenlir Hizmet
Avantajlı Ödeme SeçeneklerAvantajlı Ödeme Seçenekler
30 Yıllık sektör tecrübesi30 Yıllık sektör tecrübesi
Reklam 1
Web Tasarım
Ekonomik Hac ve Umre