1 Gece / 2 Gün Konaklama
179
1
 • İstanbul - Kadıköy
 • Bursa - Uludağ
13.01.2017

                                                     

Uludağ Turu


Her Cumartesi KESİN HAREKETLİ BURSA KERVANSARAY CİTY OTEL’de yarım pansiyon  konaklamalı  


 

1.Gün CUMARTESİ

03:30İncirli Ömür Plaza Önü04:00Beşiktaş Yıldız Camii Önü,04:30Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,04.45Kartal Köprüsü Altı 05.00 Çayırova Mc. Donalds  Önü hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz.Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruzKayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler .Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de Bursa’ya hareket geceleme  ve akşam yemeği otelimizde alıyoruz.
 

2.Gün PAZAR
 
Sabah otel de alıcağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte otel den ayrılıp Uludağa dogru yola çıkıyoruz,yaklaşık 45  dk.sürecek yolculuk sonrası Uludağa varış ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte İstanbula doğru yola çıkıyoruz. Bursa’da meşhur iskenderin(Ekstra) tadına bakmak için vericeğimiz mola sonrası misafirlerimizi aldığımız noktalara gei bırakıyor ve daha sonra başka turlarda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.
 
 
   
    Tercih eden misafirlerimiz:  Kişi başı 50 TL FARK ödeyerek 5* Kervansaray Termal otelde konaklama yapabilir
 
Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir Koltuk   talep edildiği takdirde 0-6 yaş çocuk için koltuk ücreti 90TL acentaya ödenmelidir.7-12 yaş çocuk 129 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.
 
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
*Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi sıcak soğuk  ikramlar.
*Araç içi kahvaltı tabağı ikram edilmektedir.
 *Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
 
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri,ski pass ve ekipman ücretleri
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
*Milli Park girişleri ,geçişleri için  otobüste kişi başı     20 TL     toplanacaktır. Bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için  zorunlu olup  acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.
 
İsteğe Bağlı İndirimli Ekipman Ücretleri:
Kayak Takımı : 40 TL, Snow Board : 40 TL,Tulum  Alt : 15 TL,Tulum Üst : 15 TL ( acente rehberi ile kayak evinden temin edilir).fiyatlar sezonda değişiklik gösterebilir.
Kervansaray ski pass  : Tam gün 45 TL
 
 

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Turprogramında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 
 
 
 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Otobüste Kahvaltı Paketi
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Ücreti
 • Seyahat Sigortası
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Özel Harcamalar
Tur Özeti

Bu tur Otobüsle gerçekleşmektedir.

Tarih Aralığı : 10.02.2018 / 11.02.2018


Fiyata Neler Dahil ?
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Otobüste Kahvaltı Paketi
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Ücreti
 • Seyahat Sigortası

Neden Elçi Tur ?
Uygun fiyatlar, Güvenlir HizmetUygun fiyatlar, Güvenlir Hizmet
Avantajlı Ödeme SeçeneklerAvantajlı Ödeme Seçenekler
30 Yıllık sektör tecrübesi30 Yıllık sektör tecrübesi
Reklam 1
Web Tasarım
444 32 70
Türkiyenin Her Yerinden
Ekonomik Hac ve Umre