1 Gece / 2 Gün Konaklama
179
              

              Sapanca ,Maşukiye, Kartepe , Abant , Mudurnu                
 

  5* otel konaklamalı Hamam-Sauna-Kapalı Yüzme havuz kullanımı DahilHer Hafta kesin kalkışlı

           Sonbahar & Kış Doğa , Terapi Ve Kültür Turu 

                     

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  -SAPANCA-MAŞUKİYE

06:00İncirli Ömür Plaza Önü06:30Beşiktaş Yıldız Camii Önü,07:00Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15Kartal Köprüsü Altı hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak ( kış mevsiminde) günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket ve öğlen yemeği için serbest zaman. Maşukiye gezimiz ve Şelale’de fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyor ve Göl kenarında serbest zaman veriyoruz ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına  katılabilir). Sapanca gezimiz sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.
 

2.Gün Pazar    ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından,İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

 
KASIM-ARALIK –MART TUR BEDELİ:169 TL
OCAK-SUBAT TUR BEDELİ:179 TL
 

 
 
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 45 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde 90 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 129 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
 
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
*Belirtilen otellerde iki-üç kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).
*Konaklama İzmit 5* Emex  veya dengi otelde konaklama.
 *Tatil selfie, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
*Rehberlik hizmeti
 
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
*Müze ,ören yeri  ve diğer giriş ücretleri
* öğle yemekleri,,otelde extra harcamalar.
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
*milli park ve ören yeri giriş  ücretleri için otobüste kişi başı20 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.
 
 
 
 
 
 
 

 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 
 
 
 
 

 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • Öğle Yemeği
  • Rehberlik Ücreti
  • Seyahat Sigortası
  • Müze Ören Yeri Girişleri
  • Özel Harcamalar
Tur Özeti

Bu tur Otobüsle gerçekleşmektedir.

Tarih Aralığı : 20.01.2018 / 21.01.2018


Fiyata Neler Dahil ?
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • Öğle Yemeği
  • Rehberlik Ücreti
  • Seyahat Sigortası

Neden Elçi Tur ?
Uygun fiyatlar, Güvenlir HizmetUygun fiyatlar, Güvenlir Hizmet
Avantajlı Ödeme SeçeneklerAvantajlı Ödeme Seçenekler
30 Yıllık sektör tecrübesi30 Yıllık sektör tecrübesi
Reklam 1
Web Tasarım
444 32 70
Türkiyenin Her Yerinden
Ekonomik Hac ve Umre