3 Gece 4 Gün Konaklama
399
1
 • İstanbul Sabiha Gökçen
 • Dubai
08.06.2018
 

 

Air Arabia Havayolları Tarifeli Seferleri ile 5 * Charlton Palace Hotel
 
1. Gün ISTANBUL - DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 00.35’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.45’deSharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, EmiratesTowers, SheikhPalace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak MadinatJumeirah / SoukMadinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi &Fountainshow turuna katılabilirler.(40 USD) Bu turumuzda ilk olarak MadinatJumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.
 
2. Gün DUBAI 

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler.(90 USD) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. . Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.
 
3. Gün DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi&SheikhZayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabipanaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli EmiratesPalace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı HeritageVillage müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (DhowCruise) turuna katılabilirler.(70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.
 
4. Gün DUBAI - ISTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra,ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarakDubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. (40 USD) Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra,rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 19.45’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 23.40’da İstanbul’a varış Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

PAKET FIYATINA DAHIL OLAN HIZMETLER

·         Air Arabia Havayolları ile İstanbul - Sharjah - İstanbul arası uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakkı),
·         Havalimanı Vergileri,
·         Alan – otel – alan transferleri,
·         Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün konaklama,
·         Panaromik Şehir Turu,
·         Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
 
 
PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

·         Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL
·         Zorunlu Dubai Vize Ücreti (100 EUR) – Yeşil Pasaport Sahiplerine Vize Uygulaması Yoktur.
·         Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
·         Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet.
·         TourismDirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir
·         Ekstra turlar ve Kişisel Harcamalar,
·         İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri,
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler
 • Havalimanı Vergileri
 • Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Uçak Bileti
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Dubai Vizesi ( 100 Euro )
 • Ekstra Turlar
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
 • Seyahat Sigortası
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
Tur Özeti

Bu tur uçakla gerçekleşmektedir.

Tarih Aralığı : 08.06.2018 / 11.06.2018


Fiyata Neler Dahil ?
 • Havalimanı Vergileri
 • Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Uçak Bileti

Neden Elçi Tur ?
Uygun fiyatlar, Güvenlir HizmetUygun fiyatlar, Güvenlir Hizmet
Avantajlı Ödeme SeçeneklerAvantajlı Ödeme Seçenekler
30 Yıllık sektör tecrübesi30 Yıllık sektör tecrübesi
Reklam 1
Web Tasarım
444 32 70
Türkiyenin Her Yerinden
Ekonomik Hac ve Umre